איך הכל התחיל

כל הדרך אל הפסגה או אולי ״שאלת השאלות״

כתבה לי השבוע באינסטגרם עוקבת הדוקה ומקסימה ״ליבי היקרה, שנים שאני מנסה לסלול את דרכי כאן ברשת החברתית ולא רואה אור. אני פועלת ועושה בדיוק ״מה שצריך״ אך ללא הועיל. אשמח שתשתפי אותי ״איך את עשית ועדיין עושה את זה כל-כך טוב? איך הגעת לכזו הצלחה?? מה הסוד?״

נתחיל בזה שההודעה שלה ריגשה וזרקה אותי אחורה אל השנים בהם הרגשתי בדיוק כמוה! 

איך מתחילים??

אז איך באמת הכל התחיל?

מאז שהייתי קטנה, בערה בתוכי אש חמימה ורצון בלתי מוסבר לנראות! פחדתי להיות אחת מ.. לא עוד אחת מתוך 12 ילדים במשפחה. עשיתי הכל כדי להרגיש מיוחדת. בין אם חיובי או שלילי.

תבינו, הדחף הזה לנראות ושונות בוער בי עד היום. שלא תבינו, זה מתיש. הרצון להיות הכי מיוחדת דורש המון מאמץ ועבודה, והרבה פעמים אני מוצאת את עצמי לא עושה כלום רק מהלחץ שאולי זה לא יצא ״מיוחד״- מה שכמובן מוביל לתחושה הפוכה של חוסר מימוש וייאוש.

ואולי זה הסוד?

כיום, ממרום גילי (אהמ אהמ) אני מצליחה להנות מהדרך ולהרגיש מיוחדת ושונה גם אם לא קורה משהו דרמטי. אני מאושרת מהדברים הקטנים בחיים שלי. הקפה של הבוקר. העוגה שתפחה כמו שצריך. פריט שווה שמצאתי בסייל, ואפילו משפט ממיס שהבן הפצפון שלי אומר לי הופך את היום שלי למוצלח.

מה שאני מנסה להגיד, זה שהמושג הצלחה מאוד שונה מאחת לאחת. ולכן לא כדאי להשוות.

ובחזרה לעניין- לאחר שנים ארוכות בהם הייתי נטו בבית. או בהריון או מניקה ולפעמים גם זה וגם זה, הרגשתי שאני חייבת לעשות מעשה! כי לתת אפשר רק כשמרגישים מלאים! נרשמתי ללימודי טלוויזיה ב״רשת״, ומשם אפשר להגיד שהכל היסטוריה. שמתי בצד את כל הפחדים שלי מהסביבה והתחלתי לעלות סרטונים לפייסבוק. הסרטונים הפכו בתוך כמה שעות לוויראלים, העוקבים התחילו להגיע, נשים מדהימות שבזכות הרצון שלהן לצרוך עוד מהתכנים שלי ובזכות זה שהרגשתי שאני תורמת למצב רוחן, הדחף להמשיך ליצור תוכן בשבילן רק הלך והתגבר. חודש וחצי מהיום שפתחתי את דף הפייסבוק שלי הייתי על 20,000 עוקבים! אורגניים ואיכותיים. אחרי הפייסבוק התווסף לי גם עמוד האינסטגרם שלי, שבתחילת הדרך היה לי  קשה לנצח את השפה שם כי היא שונה מהשפה בפייסבוק שהתרגלתי.

פתאום זה קרה. החלומות שהיו בליבי מגיל אפס התחילו להתממש.

פינות קבועות בטלוויזיה, צילומי אופנה, כתיבת תוכן לעיתונות, כתבות, השתתפות בתוכניות, שיתופי פעולה מסחריים, כבר לא הייתי צריכה להציע את עצמי ולשלוח מיילים שמסבירים למה ״כדאי לכם לקחת אותי״.

פתאום כולם פונים אליי! הייתי בעננים.

אם הייתי צריכה לנקוב חמישה משפטים שמתארים את ״הסוד״ להצלחה שלי הם היו:

  1. אמונה אבסולוטית בעצמי ובחלומותיי גם אם לאנשים מסביבי הם נשמעים הזויים.
  2. לקחת את האנרגיות של הפחד שסובב אותנו (פחד מהסביבה, פחד מהצלחה, פחד מביקורות) ולהשתמש בהן לעשייה.
  3. פחות לחשוב. להקשיב לתחושות בטן. להקשיב ללב הטהור שלנו ולא לחשוב יותר מידי. נשמע קצת פזרני אבל לפעמים שחשבתי יותר מידי לא יצא מזה כלום.
  4. לאהוב את עצמי!!! בין אם הגעתי לגדולות או אני עדיין בדרך. אני אוהבת אותי כבר. בלי קשר לכלום.
  5. הכי הכי חשוב! להנות מהדרך! כי מה שווה הצלחה אם כל הדרך אליה היתה סיוט?!?!
סגור
סגור

התחבר

סגור

סל קניות (0)

סל הקניות ריק No products in the cart.

שימי לב

ובואי להתעדכן ראשונה בהטבות, מתנות וטורים הכי שווים

השאירי כאן לב👇🏻 נשתמע, ליבי.

תודה על הרשמתך :) מעדכנת אותך בהטבות, מתנות וטורים הכי שווים...